Tylův dům kulturní a společenské akce Polička

Kategorie -festivalyfestival Polička 555

-653 pátek, 15.srpen 2014 - 17.srpen 2014
--

cvs online pharmacy phentermine

naproxen online prescriptions »»» plakát v pdf

_______________________________________________________________________

PÁTEK 15. SRPNA
změna!  HAPPY TO MEET /18.00 hodin – Palackého náměstí/
• BRAN /19.15 hodin – Palackého náměstí/
• VĚŽNÍ HUDBA /20.30 hodin – věž kostela sv. Jakuba/
• OLGA LOUNOVÁ s kapelou /21.15 hodin – Palackého náměstí/
• WALDA GANG /22.30 hodin – Palackého náměstí/

SOBOTA 16. SRPNA
• PERNÍKOVÁ POHÁDKA /15.00 hodin – Městský park u hradeb/
• DOCUKU /16.00 hodin – Palackého náměstí/
• KROKY MICHALA DAVIDA – revival /17.15 hodin – Palackého náměstí/
• BIG BAND LANŠKROUN /18.30 hodin – Palackého náměstí/
• ALEŠ BRICHTA TRIO /19.45 hodin – Palackého náměstí/
• OHŇOSTROJ /21.30 hodin – nábřeží Svobody/
• VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND /22.15 hodin – Palackého náměstí/
• P!NK TRIBUTE /23.30 hodin – Palackého náměstí/

NEDĚLE  17. SRPNA
• SMYČCOVÉ KVARTETO HANSE KRÁSY  /10.30 hodin – kostel sv. Jakuba/
• SVITAVSKÁ DVANÁCTKA /14.00 hodin – Palackého náměstí/
• PIRÁTSKÁ POHÁDKA /16.00 hodin – Městský park u hradeb/

DOPROVODNÉ AKCE:
• Koncert mezinárodních smyčcových kurzů /5. srpna v 19.00 – Tylův dům/
• Staročeský jarmark /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
• Dětské atrakce /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
• Lety vrtulníkem nad Poličkou /16. srpna -  Palackého náměstí/
___________________________________________________________________

PÁTEK 15. SRPNA

změna!  HAPPY TO MEET  /18.00 hodin – Palackého náměstí/
Skupina Happy To Meet vznikla spojením zkušených muzikantů různých hudebních žánrů. Do povědomí posluchačů se dostala v rámci tzv. „keltské vlny“, která před několika lety zaplavila českou hudební scénu. Místo, aby dál následovali irskou tradici, překročili Happy To Meet hranice žánru, zaměřili se na vlastní tvorbu a pro jejich osobitý sound je dnes keltský nádech nejen kořením, ale i vítanou inspirací.
více o kapele

 

BRAN /19.15 hodin – Palackého náměstí/
Bran, to je profesionální pojetí hudby vycházející ze starých bretaňských lidových motivů, dávných tanců a zpěvů moře. Moderní instrumentace je podpořena dynamickou a pulsující rytmikou. Osobitě zpracované tradiční tance a písně, doplněné vlastními skladbami členů kapely, vytvářejí zvláštní svět, ve kterém mají rozhodující slovo sny. Takové je i zatím poslední album „Le carnet noir“, které skupina nyní na svém turné propaguje.
Současné obsazení

Robert Fischmann – zpěv, příčná flétna, whistle (perkuse, klavír)
Vojtěch Jindra – ak. kytara, perkuse (další strunné nástroje)
Tomáš Görtler – akordeon, zpěv
Michal Wróblewski – sopránsaxofon, altsaxofon, klarinet
Petr Tichý – kontrabas
Jan Chalupa – bicí, perkuse
více o kapele

 

VĚŽNÍ HUDBA /20.30 hodin – věž kostela sv. Jakuba/
Dechový kvintet Základní umělecké školy Bohuslava Martinů Polička.

 

OLGA LOUNOVÁ s kapelou /21.15 hodin – Palackého náměstí/
Olga Lounová je česká zpěvačka, herečka a moderátorka. Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.
V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Olgu proslavila jedna z nejúspěšnějších českých skladeb posledních deseti let „LÁSKA V HOUSCE“, kterou nazpívala s Xindlem X a jedna z hlavních rolí – Patricie – v seriálu Ošklivka Katka. Od prosince se objevuje v populárním seriálu České televize – Vyprávěj. 26.4. 2011 vydala svou první studiovou desku ROTUJÍCÍ NEBE a podepsala smlouvu se světovým vydavatelstvím UNIVERSAL. V minulém roce byla několikrát nominována na OBJEV ROKU a skladba Láska v housce na videoklip a skladbu roku.
Ve volném čase věnuje malým sourozencům, jízdě na koni a aktivní účasti na charitativních akcích.
více o kapele

 

WALDA GANG /22.30 hodin – Palackého náměstí/
Fanpage rocková skupina. Vznik kapely je tak trochu nejasný. K revivalu Waldy se postupem času přidalo pár rockerů a hráli písně z Matuškova repertoáru v punkovém provedení. Ale čistě o kapele Walda Gang můžeme mluvit asi až od turné s Kabáty v roce 2007. V tom samém roce vyšlo u Universalu debutové cd Walda Gang. Walda Gang se prezentuje rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky v podání téměř identického dvojníka „Waldy“. Dalším zpěvákem je Vláďa Šafránek, známý ze skupiny Harlej. Vyjmenovat všechny členy kapely by však byl dlouhý seznam.
více o kapele

 

SOBOTA 16. SRPNA

PERNÍKOVÁ POHÁDKA /15.00 hodin – Městský park u hradeb/
Divadlo Koráb.
Sametová pohádka, s loutkami od Petry Fekarové je trochu o tom jak jsou děti hodné a nezbedné i dnes. Zažijete strach z tajemného lesa, ochutnáte perníčky a vyzkoušíte si jak se sedí na lopatě před rozpálenou pecí. Ale všechno dobře dopadne … jak to ve správné pohádce má být.
více o pohádce

 

DOCUKU /16.00 hodin – Palackého náměstí/
Šestičlenná hudební formace Docuku z Valašského Meziříčí vznikla v r. 2002 díky iniciativě zpěváka a multiinstrumentalisty Jiřího Buksy. Její název znamená ve valašském nářečí „honem, rychle, svižně“ nebo také „dohromady“ a zúčastnění hudebníci jej naplňují ve svižných, melodických písničkách na pomezí folklóru a bigbítu. Písně, zaznamenané ve sbornících lidových písní nebo i vlastní , čerpající z odkazu moravsko-slezského, polského, slovenského či balkánského, jsou osobitě aranžovány a transformovány do podoby milostných balad či folklorbeatových „našlapaných“ skladeb.
Jiří Buksa – kytara, zpěv
Kristián Lambert – housle, zpěv
Roman Vavřík – akordeon
Karel Mikuš – bicí, perkuse, sbor
Pavel Hanuštiak – kontrabas, sbor
Dan Pšenica – viola, sbor
více o kapele

 

KROKY MICHALA DAVIDA – revival /17.15 hodin – Palackého náměstí/
Poličské náměstí se zaposlouchá do nestárnoucích hitů Michala Davida.
více o kapele

 

BIG BAND LANŠKROUN /18.30 hodin – Palackého náměstí/
Úspěšný jazzový orchestr Big Band Lanškroun patří již dlouhou dobu mezi přední české amatérské big bandy. Jeho zakladatelem (r. 1983) a dirigentem je Ing. Josef Pilný, pod jehož vedením se orchestru podařilo dosáhnout řady zajímavých úspěchů. Široký repertoár (750 skladeb) umožňuje orchestru vystupovat v pořadech nejrůznějšího druhu. V roce 2000 měl tu čest být jedním z hlavním bodů programu při slavnostním zakončení mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, hrál na mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež ve Zlíně.
více o kapele

 

ALEŠ BRICHTA TRIO /19.45 hodin – Palackého náměstí/
Rocker tělem i duší ALEŠ BRICHTA po velmi úspěšném prodeji posledního alba ÚDOLÍ SVINÍ vyráží znovu na sérii koncertů, aby potěšil své fanoušky.
více o kapele

 

OHŇOSTROJ /21.30 hodin – nábřeží Svobody/

 

VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND /22.15 hodin – Palackého náměstí/
Svoji kariéru zahájila v 15 letech, kdy nahrála svou první píseň Já před tebou klečím. Zpívala s kapelami Flamingo (od roku 1967, do roku 1969), poté přešla ke skupině Majestic, který v roce 1971, po převzetí Ivem Pavlíkem, změnil název na Orchestr Ivo Pavlíka (1969-1984), a poté začala spolupracovat se skupinou Speciál, který založil její kytarista z bývalé skupiny, Adonis Civopulos. Do roku 1988 aktivně vystupovala, avšak potom se stáhla do ústraní a teprve po spojení s manažerem Václavem Fischerem nastal očekávaný comeback. Nyní ji doprovází skupina jejího syna Adam Pavlík Band.
více o kapele

 

P!NK TRIBUTE /23.30 hodin – Palackého náměstí/
Kapela vznikla v roce 2011 jako pocta celosvětově známé zpěvačce a skladatelce P!NK. Jedná se o jedinečný projekt v České republice, který v rámci svých koncertních vystoupení prezentuje nejznámější hity této populární zpěvačky.
více o kapele

 

NEDĚLE  17. SRPNA

SMYČCOVÉ KVARTETO HANSE KRÁSY  /10.30 hodin – kostel sv. Jakuba/
Šárka Petříková, Pavla Mazancová, Marie Dorazilová a Jan Forest
Svou činnost započalo v září 2012 na Pražské konzervatoři pod vedením MgA. Tomáše Strašila. Od té doby prošlo převratným vývojem. Zúčastnilo se mnoha významných koncertů a svou účastí přispělo k úspěšnému provedení nové opery skladatele Pavla Trojana Pastýřská pohádka, která zazněla v rámci festivalu Pražské jaro 2013. S velkým úspěchem provedlo kvarteto mj. Šostakovičův 8. kvartet. Zkušenosti získal soubor také na stáži v německém hudebním centru Bayreuth. Spolupracuje s několika českými i zahraničními pedagogy, například s lektorkou Steinhardt School New York Stephanie Baer. V létě 2013 vystoupilo kvarteto na mezinárodním festivalu v Srbské Kamenici a vzápětí též na festivalu Mladá Praha.

 

SVITAVSKÁ DVANÁCTKA /14.00 hodin – Palackého náměstí/
Svitavská dvanáctka hraje široký repertoár české a moravské dechovky, koncertní skladby i modernější skladby v úpravě pro klasickou dechovku.
více o kapele

 

PIRÁTSKÁ POHÁDKA /16.00 hodin – Městský park u hradeb/
Divadélko malé Bo.
„Pirát Randulínek kapitánem“ – aneb i piráti se musí učit! Stará pirátka Žakelína se chystá na odpočinek a chce předat živnost svému synovi Randulínkovi. Musí ho tedy naučit pirátskému řemeslu. Randulínek je velmi hloupý a není pro něj snadné se tomuto řemeslu vyučit. Proto potřebuje pomoc od děti.
více o pohádce

____________________________________________________________________________

DOPROVODNÉ AKCE:

Koncert mezinárodních smyčcových kurzů /5. srpna v 19.00 – Tylův dům/
19. ročník mistrovských houslových kurzů profesora Milana Vítka. /více info/

Staročeský jarmark /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/

Dětské atrakce /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
Nafukovací Disneyland, autíčkový kolotoč, kolo štěstí.

Lety vrtulníkem nad Poličkou /16. srpna -  Palackého náměstí/
Společnost HELI CZECH s.r.o. pro Vás připravila jedinečnou příležitost. Budete mít možnost si vyfotit Poličku a její okolí z paluby vrtulníku Robinson R44. O příjemné a nezapomenutelné zážitky, za pouhých 500 Kč za osobu, se postarají profesionální armádní piloti z tygří letky. Jejich mnoholeté zkušenosti s létáním na bitevních vrtulnících Mil Mi-24 je řadí mezi jedny z neuznávanějších pilotů elitní letky NATO. Vrtulník pro Vás bude připraven od 9.00 hodin. Lety se budou objednávat u stánku společnosti HELI CZECH s.r.o. umístěném ve spodní části Palackého náměstí (u Mléčné jídelny & Baru THT).
Více informací na michal@heliczech nebo na 604 156 336
HELI CZECH s.r.o.


Důležité informace

 • Termín:

  pátek, 15.srpen 2014 - 17.srpen 2014

 • Začátek:

 • Cena:

  --


festival Polička 555 | Tylův dům

Tylův dům kulturní a společenské akce Polička

Kategorie -festivalyfestival Polička 555

-653 pátek, 15.srpen 2014 - 17.srpen 2014
--

23. ročník proběhne ve dnech 15. – 17. srpna 2014       

Pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického
»»» plakát v pdf

_______________________________________________________________________

PÁTEK 15. SRPNA
změna!  HAPPY TO MEET /18.00 hodin – Palackého náměstí/
• BRAN /19.15 hodin – Palackého náměstí/
• VĚŽNÍ HUDBA /20.30 hodin – věž kostela sv. Jakuba/
• OLGA LOUNOVÁ s kapelou /21.15 hodin – Palackého náměstí/
• WALDA GANG /22.30 hodin – Palackého náměstí/

SOBOTA 16. SRPNA
• PERNÍKOVÁ POHÁDKA /15.00 hodin – Městský park u hradeb/
• DOCUKU /16.00 hodin – Palackého náměstí/
• KROKY MICHALA DAVIDA – revival /17.15 hodin – Palackého náměstí/
• BIG BAND LANŠKROUN /18.30 hodin – Palackého náměstí/
• ALEŠ BRICHTA TRIO /19.45 hodin – Palackého náměstí/
• OHŇOSTROJ /21.30 hodin – nábřeží Svobody/
• VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND /22.15 hodin – Palackého náměstí/
• P!NK TRIBUTE /23.30 hodin – Palackého náměstí/

NEDĚLE  17. SRPNA
• SMYČCOVÉ KVARTETO HANSE KRÁSY  /10.30 hodin – kostel sv. Jakuba/
• SVITAVSKÁ DVANÁCTKA /14.00 hodin – Palackého náměstí/
• PIRÁTSKÁ POHÁDKA /16.00 hodin – Městský park u hradeb/

DOPROVODNÉ AKCE:
• Koncert mezinárodních smyčcových kurzů /5. srpna v 19.00 – Tylův dům/
• Staročeský jarmark /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
• Dětské atrakce /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
• Lety vrtulníkem nad Poličkou /16. srpna -  Palackého náměstí/
___________________________________________________________________

PÁTEK 15. SRPNA

změna!  HAPPY TO MEET  /18.00 hodin – Palackého náměstí/
Skupina Happy To Meet vznikla spojením zkušených muzikantů různých hudebních žánrů. Do povědomí posluchačů se dostala v rámci tzv. „keltské vlny“, která před několika lety zaplavila českou hudební scénu. Místo, aby dál následovali irskou tradici, překročili Happy To Meet hranice žánru, zaměřili se na vlastní tvorbu a pro jejich osobitý sound je dnes keltský nádech nejen kořením, ale i vítanou inspirací.
více o kapele

 

BRAN /19.15 hodin – Palackého náměstí/
Bran, to je profesionální pojetí hudby vycházející ze starých bretaňských lidových motivů, dávných tanců a zpěvů moře. Moderní instrumentace je podpořena dynamickou a pulsující rytmikou. Osobitě zpracované tradiční tance a písně, doplněné vlastními skladbami členů kapely, vytvářejí zvláštní svět, ve kterém mají rozhodující slovo sny. Takové je i zatím poslední album „Le carnet noir“, které skupina nyní na svém turné propaguje.
Současné obsazení

Robert Fischmann – zpěv, příčná flétna, whistle (perkuse, klavír)
Vojtěch Jindra – ak. kytara, perkuse (další strunné nástroje)
Tomáš Görtler – akordeon, zpěv
Michal Wróblewski – sopránsaxofon, altsaxofon, klarinet
Petr Tichý – kontrabas
Jan Chalupa – bicí, perkuse
více o kapele

 

VĚŽNÍ HUDBA /20.30 hodin – věž kostela sv. Jakuba/
Dechový kvintet Základní umělecké školy Bohuslava Martinů Polička.

 

OLGA LOUNOVÁ s kapelou /21.15 hodin – Palackého náměstí/
Olga Lounová je česká zpěvačka, herečka a moderátorka. Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.
V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Olgu proslavila jedna z nejúspěšnějších českých skladeb posledních deseti let „LÁSKA V HOUSCE“, kterou nazpívala s Xindlem X a jedna z hlavních rolí – Patricie – v seriálu Ošklivka Katka. Od prosince se objevuje v populárním seriálu České televize – Vyprávěj. 26.4. 2011 vydala svou první studiovou desku ROTUJÍCÍ NEBE a podepsala smlouvu se světovým vydavatelstvím UNIVERSAL. V minulém roce byla několikrát nominována na OBJEV ROKU a skladba Láska v housce na videoklip a skladbu roku.
Ve volném čase věnuje malým sourozencům, jízdě na koni a aktivní účasti na charitativních akcích.
více o kapele

 

WALDA GANG /22.30 hodin – Palackého náměstí/
Fanpage rocková skupina. Vznik kapely je tak trochu nejasný. K revivalu Waldy se postupem času přidalo pár rockerů a hráli písně z Matuškova repertoáru v punkovém provedení. Ale čistě o kapele Walda Gang můžeme mluvit asi až od turné s Kabáty v roce 2007. V tom samém roce vyšlo u Universalu debutové cd Walda Gang. Walda Gang se prezentuje rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky v podání téměř identického dvojníka „Waldy“. Dalším zpěvákem je Vláďa Šafránek, známý ze skupiny Harlej. Vyjmenovat všechny členy kapely by však byl dlouhý seznam.
více o kapele

 

SOBOTA 16. SRPNA

PERNÍKOVÁ POHÁDKA /15.00 hodin – Městský park u hradeb/
Divadlo Koráb.
Sametová pohádka, s loutkami od Petry Fekarové je trochu o tom jak jsou děti hodné a nezbedné i dnes. Zažijete strach z tajemného lesa, ochutnáte perníčky a vyzkoušíte si jak se sedí na lopatě před rozpálenou pecí. Ale všechno dobře dopadne … jak to ve správné pohádce má být.
více o pohádce

 

DOCUKU /16.00 hodin – Palackého náměstí/
Šestičlenná hudební formace Docuku z Valašského Meziříčí vznikla v r. 2002 díky iniciativě zpěváka a multiinstrumentalisty Jiřího Buksy. Její název znamená ve valašském nářečí „honem, rychle, svižně“ nebo také „dohromady“ a zúčastnění hudebníci jej naplňují ve svižných, melodických písničkách na pomezí folklóru a bigbítu. Písně, zaznamenané ve sbornících lidových písní nebo i vlastní , čerpající z odkazu moravsko-slezského, polského, slovenského či balkánského, jsou osobitě aranžovány a transformovány do podoby milostných balad či folklorbeatových „našlapaných“ skladeb.
Jiří Buksa – kytara, zpěv
Kristián Lambert – housle, zpěv
Roman Vavřík – akordeon
Karel Mikuš – bicí, perkuse, sbor
Pavel Hanuštiak – kontrabas, sbor
Dan Pšenica – viola, sbor
více o kapele

 

KROKY MICHALA DAVIDA – revival /17.15 hodin – Palackého náměstí/
Poličské náměstí se zaposlouchá do nestárnoucích hitů Michala Davida.
více o kapele

 

BIG BAND LANŠKROUN /18.30 hodin – Palackého náměstí/
Úspěšný jazzový orchestr Big Band Lanškroun patří již dlouhou dobu mezi přední české amatérské big bandy. Jeho zakladatelem (r. 1983) a dirigentem je Ing. Josef Pilný, pod jehož vedením se orchestru podařilo dosáhnout řady zajímavých úspěchů. Široký repertoár (750 skladeb) umožňuje orchestru vystupovat v pořadech nejrůznějšího druhu. V roce 2000 měl tu čest být jedním z hlavním bodů programu při slavnostním zakončení mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, hrál na mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež ve Zlíně.
více o kapele

 

ALEŠ BRICHTA TRIO /19.45 hodin – Palackého náměstí/
Rocker tělem i duší ALEŠ BRICHTA po velmi úspěšném prodeji posledního alba ÚDOLÍ SVINÍ vyráží znovu na sérii koncertů, aby potěšil své fanoušky.
více o kapele

 

OHŇOSTROJ /21.30 hodin – nábřeží Svobody/

 

VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND /22.15 hodin – Palackého náměstí/
Svoji kariéru zahájila v 15 letech, kdy nahrála svou první píseň Já před tebou klečím. Zpívala s kapelami Flamingo (od roku 1967, do roku 1969), poté přešla ke skupině Majestic, který v roce 1971, po převzetí Ivem Pavlíkem, změnil název na Orchestr Ivo Pavlíka (1969-1984), a poté začala spolupracovat se skupinou Speciál, který založil její kytarista z bývalé skupiny, Adonis Civopulos. Do roku 1988 aktivně vystupovala, avšak potom se stáhla do ústraní a teprve po spojení s manažerem Václavem Fischerem nastal očekávaný comeback. Nyní ji doprovází skupina jejího syna Adam Pavlík Band.
více o kapele

 

P!NK TRIBUTE /23.30 hodin – Palackého náměstí/
Kapela vznikla v roce 2011 jako pocta celosvětově známé zpěvačce a skladatelce P!NK. Jedná se o jedinečný projekt v České republice, který v rámci svých koncertních vystoupení prezentuje nejznámější hity této populární zpěvačky.
více o kapele

 

NEDĚLE  17. SRPNA

SMYČCOVÉ KVARTETO HANSE KRÁSY  /10.30 hodin – kostel sv. Jakuba/
Šárka Petříková, Pavla Mazancová, Marie Dorazilová a Jan Forest
Svou činnost započalo v září 2012 na Pražské konzervatoři pod vedením MgA. Tomáše Strašila. Od té doby prošlo převratným vývojem. Zúčastnilo se mnoha významných koncertů a svou účastí přispělo k úspěšnému provedení nové opery skladatele Pavla Trojana Pastýřská pohádka, která zazněla v rámci festivalu Pražské jaro 2013. S velkým úspěchem provedlo kvarteto mj. Šostakovičův 8. kvartet. Zkušenosti získal soubor také na stáži v německém hudebním centru Bayreuth. Spolupracuje s několika českými i zahraničními pedagogy, například s lektorkou Steinhardt School New York Stephanie Baer. V létě 2013 vystoupilo kvarteto na mezinárodním festivalu v Srbské Kamenici a vzápětí též na festivalu Mladá Praha.

 

SVITAVSKÁ DVANÁCTKA /14.00 hodin – Palackého náměstí/
Svitavská dvanáctka hraje široký repertoár české a moravské dechovky, koncertní skladby i modernější skladby v úpravě pro klasickou dechovku.
více o kapele

 

PIRÁTSKÁ POHÁDKA /16.00 hodin – Městský park u hradeb/
Divadélko malé Bo.
„Pirát Randulínek kapitánem“ – aneb i piráti se musí učit! Stará pirátka Žakelína se chystá na odpočinek a chce předat živnost svému synovi Randulínkovi. Musí ho tedy naučit pirátskému řemeslu. Randulínek je velmi hloupý a není pro něj snadné se tomuto řemeslu vyučit. Proto potřebuje pomoc od děti.
více o pohádce

____________________________________________________________________________

DOPROVODNÉ AKCE:

Koncert mezinárodních smyčcových kurzů /5. srpna v 19.00 – Tylův dům/
19. ročník mistrovských houslových kurzů profesora Milana Vítka. /více info/

Staročeský jarmark /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/

Dětské atrakce /15.-16. srpna -  Palackého náměstí/
Nafukovací Disneyland, autíčkový kolotoč, kolo štěstí.

Lety vrtulníkem nad Poličkou /16. srpna -  Palackého náměstí/
Společnost HELI CZECH s.r.o. pro Vás připravila jedinečnou příležitost. Budete mít možnost si vyfotit Poličku a její okolí z paluby vrtulníku Robinson R44. O příjemné a nezapomenutelné zážitky, za pouhých 500 Kč za osobu, se postarají profesionální armádní piloti z tygří letky. Jejich mnoholeté zkušenosti s létáním na bitevních vrtulnících Mil Mi-24 je řadí mezi jedny z neuznávanějších pilotů elitní letky NATO. Vrtulník pro Vás bude připraven od 9.00 hodin. Lety se budou objednávat u stánku společnosti HELI CZECH s.r.o. umístěném ve spodní části Palackého náměstí (u Mléčné jídelny & Baru THT).
Více informací na michal@heliczech nebo na 604 156 336
HELI CZECH s.r.o.


Důležité informace

 • Termín:

  pátek, 15.srpen 2014 - 17.srpen 2014

 • Začátek:

 • Cena:

  --